Adres potwierdzony. Dziękuję!

Witam Cię w gronie subskrybentów newslettera www.StrefaAnalityka.pl i dziękuję Ci za zaufanie.


A teraz czas na krótkie przedstawienie i najważniejsze informacje dla Ciebie jako Czytelnika:

Jestem Adam Kubański. Założyłem blog StrefaAnalityka.pl, aby dzielić się zdobytą wiedzą pracując jako Analityk. Dzielę się praktycznymi informacjami prezentowania, analizowania danych stosując takie programy jak Excel, programowanie VBA, Python, R, i inne narzędzia Business Intelligence. 

Newsletter zawierający najczęściej informacje o nowych artykułach. 

Ważna informacja: Nikomu nie przekazuję e-maili moich Czytelników, a w każdym e-mailu jest możliwość wypisania się. Nigdy nie wysyłam spamu, ale algorytmom klasyfikacyjnym zdarzają się pomyłki. By uniknąć sytuacji, w której moje maile lądują w folderze ze spamem, proszę dodaj mój adres do listy zaufanych nadawców


Miłej lektury!
Adam Kubański


Ochrona danych osobowych

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych będę ja, Adam Kubański, ul. Nietrzebki 10 lok 30, 96-300 Żyrardów. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z jego otrzymywania, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych ? na zasadach określonych w art. 16 ? 21 RODO. W każdej chwili będziesz mógł również wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.

 


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com